Wątek: Arka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2006, 00:37   #73
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Buuu... szkoda, że to już koniec Tak jak i "Niemy Krzyk" tak i tą sesję czytałem z zapartym tchem Niestety... nie jestem tak spostrzegawczy lub doedukowany w dziedzinie kinematografii aby rozpoznać jakieś nawiązania do filmów (przynajmniej nie tak oczywiste dla mnie - oprócz LOST, skąd sam przyznałeś, wziąłeś początek więc to się nie liczy :P). Generalnie REWELKA! Na zakończenie brakowało mi tylko przytoczonego gdzieś tekstu: Meine liebe Amelie... Zakończenie po prostu boskie

Czekam na kolejną sesję. Pewnie niewielkie będę miał szanse na dostanie się do niej bo moja znajomość świata Zewu Cthulhu jest... znikoma (fhtagn :P) Ale nawet wtedy będę śledził jej przebieg Mam nadzieję, że z równie zapartym tchem jak w przypadku pozostałych
 
__________________
Są dwa rodzaje ludzi: ci, co robią backupy i ci, co będą je robić...
Malekith jest offline