Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2011, 19:07   #53
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Szkoda ze nie da sie czlowiek sklonowac. Nieoczekiwanie rusza sesja, ktora byla zawieszona, a gdzie musze doprowadzic do konca jej albo jego zycia, mojego wciaz dychajacego bohatera. Stojac przed wyborem chcialbym zlapac za dwa wymiona, ale czasu mi zwyczajnie nie starczy gdybym sie dostal do Waszej sesji. Dlatego poki jeszcze nie zaangazowalem sie w Warhammera, o ile moja postac miala szanse na gre, to chcialbym prosic w wziecie pod uwage mojej postaci na dalszym etapie tej dlugiej kampanii, gdy mi co najmniej jedna z dotychczasowych sesji zostanie doprowadzona do konca. Przepraszam za brak polskiej czcionki, nie mam jej pod reka ani czasu na internetowa edycje. Pozdrawiam i zycze udanej sesji!
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline