Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2011, 21:26   #6
Cao Cao
 
Cao Cao's Avatar
 
Reputacja: 1 Cao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie coś
Urunmu

Mam jedną prośbę. Chciałbym prosić o więcej swobody. Chciałbym zaznaczyć że mój "awatar" nie jest rzeźnikiem, jak w przypadku wielu piratów. Sam na pewno by nie podpisał papierów, gdyż uznałby to za coś niepoprawnego. Poza tym nie zwracał by się od razu do niego "kapitanie". Przynajmniej puki ten nie skończył by prowadzenia rozmów z nim. Pragnę zaznaczyć, że moja osoba, jest jednak Ojcem, jak i człowiekiem który odebrał wysokie wykształcenie. On sam zaś prędzej jest "spiskowcem" i mimo że często pija, to jego główną bronią będzie głowa. Ale prawda jest taka że nie potrafi kontrolować ludzi, dlatego też dochodziło do rzezi na okrętach.

Bo tak szczerze mówiąc, zmieniłeś mi trochę kontekst postaci. Ale nich tak będzie. To taka prośba na przyszłość


Pozdrawiam !
 
Cao Cao jest offline