Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2011, 16:03   #83
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wnerwik Zobacz post
To może chociaż kawałeczek weźmiemy, tak dla potwierdzenia swych słów? :P
To jest taka ważna sprawa? Mamy świadków, tonowe cielsko na drodze, dwa trupy, które z pewnością zasługują na godny pochówek a nie na jazdę z truchłem mutanta na wozie.
Może burmistrz przyśle pachołków z widłami i wozem zaprzężonym w konie i zabierze cielsko do miasta? Może przyjedzie z pachołkami, wykopią dziurę, zepchną drągami truchło i zasypią niegaszonym wapnem?

Tak tylko teoretyzuję, nie mam zamiaru kruszyć o to kopii.

Cytat:
Napisał Wnerwik
Popieram.
Mamy trzy krasnoludy i dwóch chłopów, będzie komu ciągnąć wóz
Wiesz co, jak twoja postać załaduje je swoimi białymi rączkami na wóz, to się zastanowię. Chociaż prawdę mówiąc jakby ktoś mi w rilu zaproponował ciągnięcie końskiego wozu z ładunkiem przez godzinę w błocie i deszczu, to bym się popukał w czoło.
Ale żeby było jasne, nie jest to ważna sprawa. To jest fantasy i git. Tak sobie tylko gadam.
 
Ulli jest offline