Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2011, 17:34   #21
ImperatorK
 
ImperatorK's Avatar
 
Reputacja: 1 ImperatorK nie jest za bardzo znany
Cytat:
Jak???
Spełniając ich wymagania?

Cytat:
Nemo - piszesz bzdury. Gracz tworzy postać na PIERWSZYM poziomie.
Nemo po prostu źle się wyraził. Na 1 poziomie wybierasz wariant Wolf Totem Barbarian z SRD. Następnie, wciąż na 1 poziomie, wybierasz ACF Lion Totem z Complete Champion. Spełniasz wymagania obu. Oba się wzięte na 1 poziomie. Oba dostajesz w zamian za zdolności klasowe, które zastępują.

Cytat:
Bo wariant jest ACF!!!
Nie. Wariant wymienia całą klasę lub jej dużą część. ACF wymienia ZDOLNOŚĆ KLASOWĄ, nie klasę.

Cytat:
The choice of a totem must be taken at 1st level, and cannot be changed later
Tak. A dalej pisze, że jednak można wymienić, tylko że w wyjątkowych sytuacjach. I co z tego? Ja nic nie wymieniam. I wariant Wolf Totem, i ACF Lion Totem wybieram w tym samym czasie, na 1 poziomie.

Cytat:
Tak, teoretycznie możesz ZMIENIĆ totem. Czy masz problem ze zrozumieniem słowa "ZMIENIĆ", bo tego wymagania mechanicznego nie spełniasz?
Mechanicznie możesz zmienić totem - zrezygnować z jednego totemu a wybrać inny. Co oczywiście wiąże się z utratą bonusów totemu (i odzyskaniem zdolności "sprzedanych") a następnie - po wybraniu drugiego totemu - zyskaniem nowych bonusów totemu i utratą innych.

"CHANGE" nie "ADD". Tu jest błąd mechaniczny.
To ty nie rozumiesz, że ja NIC NIE ZMIENIAM. Wskaż mi gdzie ty widzisz jakąś zmianę.

Cytat:
A kto mówi o zasadach domowych???
Ty, twierdząc, że zasady zależą od MG. W sesji MG tak, ale nie w podręczniku.

Cytat:
Gdzie w zasadach widzisz zdanie mówiące o tym, że "You can ADD another totem if..." lub "barbarian can use two totems if..."???
Fajnie. Tylko, że ja nic nie dodaję, tak jak i nic nie zmieniam.
Mogę przyznać, że pewnie zgodne z zasadami jest, że nie można używać jednocześnie dwóch WARIANTÓW KLASY. Lecz zauważ, że ja nie używam dwóch wariantów, lecz jednego wariantu i ACFa.

Mógłbyś łaskawie skończyć z tymi strawmenami?

- "Nie zgadzam się." - Ryo
 

Ostatnio edytowane przez ImperatorK : 07-10-2011 o 23:51.
ImperatorK jest offline