Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2011, 17:08   #119
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Necron przeanalizuj walki, zobacz który woj Ci się podoba i co chcesz osiągnąć. Mi np. zależy żeby strzymać na sobie jak najwięcej przeciwników, żeby Varak i Ridai już tylko elegancko skończyli, dlatego u mnie po sile ważna jest wytrzymka. Jeśli jednak masz niski level, to jest duże prawdopodobieństwo, że w walce nie przetrzymasz nawet ciosu przeciwnika, dlatego liczy się, żebyś walnął go raz a porządnie, czyli jeśli chcesz się rozwijać pod kątem drużyny - siła i szczęście są najważniejsze, potem dopiero wytrzymałość.

Generalnie nie opłaca Ci się brać sprzętu (chyba że ma bonus do wszystkich cech) na incie i zręczności. Ładuj w siłę, szczęście i wytrzymałość - a na co ustawisz priorytety zależy wyłącznie od Ciebie - jaką postać chcesz stworzyć. Wojownicy są o tyle fajni, że mogą grać rolę zarówno ofensywną i po prostu mocno bić, jak i defensywną, czyli wytrzymywać najwięcej ataków.
Poza tym jeszcze jedno... dla wojowników jest dodatkowy pancerz i źródło bonusa w postaci tarczy - to się bardzo ceni, jak cechy kosztują tak jak u mnie 1pkt za 15 000 złota.

Co do rozwijania inta i zręczności - wydawaj na nie kasę tylko jak Ci zostaje jakaś luźniejsza po zakupie sprzętu i podpakowaniu w.w. cech.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem