Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2006, 23:56   #2
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
No cóż Kutaku, nie popisaleś się szczególnie. Pomysł miałes jak zwykle ciekawy, ale zawiodło mnie tak:
1)ciągłe lansowanie tych samych bohaterów, typów postaci (tak jak i w twoich sesjach --> super sławny, piękny, uwielbiany; lub podstarzały, znudzony życiem, niezaurodziwy, dręczony czymś facet..--> Kutak chyba zbyt dużo masz kompleksów)
2)przeładowanie ciągłymi akcentami o katolicyźmie kraju, a niewprowadzeniem w tej wizji, żadnych przemian społecznych, obyczajowych -nawet modlitwa za poległych w 2006 roku obowiązuje kapelana więc nie miała chyba na celu potwierdzenia teokracyzmu
3)przewidywalność... Potworna przewidywalność akcji..

Dobra, rzucę też jakiegoś pozytywa:
1)...
2)nie wiem
3) ciekawy sposób relacjonowania

P.S. -Nie jestem złośliwa. I jest to tylko moja indywidualna subiektywna ocena.
P.S.2-Dla pocieszenia-Nie zawsze można zbierać same laury
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline