Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2011, 21:09   #83
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał ImperatorK Zobacz post
Bo nie mieli racji. Przewaga liczebna nie daję racji.
Ciągłe powtarzanie "mam rację, mam rację", aż oponenci zrezygnują z dalszej dyskusji też nie.

Nemo, moim zdaniem właśnie sobie strzeliłeś w nogę.
Cytat:
Alternative class features replace class features of the original class description, changing its very nature.
Totem barbarian to już zmodyfikowana klasa, a nie oryginalna, więc traktując ten zapis dosłownie należy uznać, że zabieg nie był mechanicznie dozwolony. To co Ty pogrubiłeś nijak się ma do tematu, bo oznacza tylko tyle, że w wymienionych podręcznikach też są ACF, co nie oznacza, że można je swobodnie łączyć. Ten zapis nie oznacza też, że Variant Character Class jest ACF, ani że się łączy z ACF. W wielu przypadkach pewnie nie ma przeciwwskazań, w pewnych jest to niemożliwe/niedozwolone, a we wszystkich ostatnie słowo ma MG. Więc dla mnie póki co Twoje stanowisko oraz stanowisko Buki są mniej więcej równie dobre. Żadne mnie nie przekonuje do końca.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline