Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2011, 20:25   #1
daamian87
 
daamian87's Avatar
 
Reputacja: 1 daamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znany
[D&D 3.5, FR] Trudna droga - rekrutacja uzupełniajaca

Witam wszystkich

Poszukuję 1 osoby zainteresowanej przyłączeniem się do prowadzonej przeze mnie sesji w świecie FR. Wszelkie informacje niezbędne każdemu, kto chciałby dołączyć znajdziecie tutaj ----> Trudna droga - rekrutacja ([D&D 3.5, FR] Trudna droga (Od zera do bohatera)).

Jeśli chodzi o poziom, to postacie na 3 poziomie. Mam jednak dwa wymagania co do postaci: musi to być postać walcząca (nie wykluczam kapłanów, paladynów etc., z grupy odeszły akurat postacie walczące i chwilowo nie mają siły uderzeniowej, ale mag czy druid od reki odpadają), to raz. Dwa, prosiłbym o ciekawą historię. Ciekawa to nie znaczy na 25 stron A4. Chodzi mi o możliwości zahaczenia o pewne elementy z historii postaci. Może Twoja postać uratowała kiedyś jakiegoś kupca z rąk bandytów, którzy pragną się teraz zemścić? A może zrobiła coś nie do końca zgodnego z prawem i jest ścigana przez łowców nagród? Im więcej takich elementów będzie w historii, tym łatwiej będzie mi wpleść waszą postać w świat.

Co do sesji to zapraszam do ewentualnego czytania ----> Trudna droga - sesja i przeglądnięcia komentarzy -----> Trudna droga - komentarze.

W razie jakichkolwiek pytań - piszcie
 
__________________
"Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku". - Janusz Leon Wiśniewski

Ostatnio edytowane przez daamian87 : 06-09-2011 o 20:56.
daamian87 jest offline