Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2011, 11:38   #19
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich!
Wróciłem z urlopu i w związku z tym należy się wam kilka informacji.
Primo
Kart więcej niestety nie otrzymałem. W związku z tym skracam rekrutację i jutro wieczorem zamykam ją ostatecznie. Gdyby zdarzyło się, że ktoś jednak nastawił się na pierwotny termin i jeszcze pracuje nad kartą lub dopiero planuje zacząć ją pisać, to proszę o kontakt na PW.
W takim przypadku, albo poczekam z rozpoczęciem sesji, albo osoba/osoby takie dołączą do sesji w drugiej kolejce.
Secundo
Sesja ruszy mimo, że forum przeżywa ciężkie chwile i z tego co czytałem różnie może być.
Tertio pierwszy post sesyjny, który już wisi, ulegnie drobnym zmianą. Wspominałem już chyba o tym, ale lepiej przypomnieć.

EDIT:
Ku mojemu zaskoczeniu i jednocześnie radości okazało się, że jeszcze trzy osoby piszą KP. Wszystkie obiecały wyrobić się w dwóch/trzech dni.
W związku z tym informuję, że rekrutacja potrwa do środy, tj. 14.IX.
Po tym terminie ogłoszę wyniki i zaczniemy sesję.
 
Pinhead jest offline