Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2011, 22:10   #48
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Post jest więc i kilka słów ode mnie.

Felidae, Vantro i Buka... macie pół godziny na przeszukanie miejsca zbrodni.
Dajcie znać na PW czego szukacie, to się dowiecie co znajdziecie.

Buka, twoja paladynka może robić za mediatora w sporze pomiędzy dowódcą a jego zastępcą (Hipotetycznie może co prawda robić to każda z postaci, ale... jedynie paladynka ma większy posłuch wśród kadry dowódczej).

I ostatnia rzecz...miasto. Można czekać na rozwalenie bramy (trochę to potrwa), można kombinować nad alternatywnym sposobem wejścia. Dajcie znać w komentarzach na temat waszych planów, albo od razu przejdźcie z nimi do posta .

Jutro jeszcze wspomnę na temat tzw. hero points. Dziś już nie mam na to siły.

No i ostatnia najtrudniejsza dla mnie sprawa

Miriander

Przykro mi. Twoja postać była naprawdę oryginalna, zaangażowanie pobudzające do pisania i ogólnie... szkoda że nie wyszło.
Należy jednak spojrzeć prawdzie w oczy. Nie wyrabiasz czasowo.
Opóźnienie z wejściem do gry postaci ciągnie się od dwóch postów i... nie wiadomo kiedy zdołałbyś wstawić wprowadzającego posta.
A ja chciałbym, żeby posty do tej sesji szły w miarę szybko.
Dlatego z ciężkim sercem postanowiłem usunąć twoją postać z tej sesji. Naprawdę mi przykro i naprawdę ciężko mi było podjąć tą decyzję.

EDIT:
I kwestia Hero Points, są to swego rodzaju punkty przeznaczenia, mające ratować was w podbramkowej sytuacji.

Hero Points - Pathfinder_OGC

Jednak z uwagi, na konwencję horroru wprowadziłem kilka zmian.
Po pierwsze... jest tylko jeden sposób na ich zdobycie. Pisanie postów zgodnie z konwencją horroru i sesji.

Po drugie zaczynacie z 1 punktem bohaterstwa.

Po trzecie... Nie można ich wydać na Special i Cheat Death, a co do Inspiration, MG daje wskazówki po wydaniu punktu i teście inteligencji postaci.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 13-09-2011 o 15:08.
abishai jest offline