Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2011, 21:37   #24
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Kusi mnie ta sesja i kusi. Myślę o postaci i mam kilka konceptów dokładnie trzy. Prawdopodobnie zdecyduje się na pół-olbrzyma psionicznego wojownika.
Mam jednak kilka pytań:
- skoro jesteśmy doświadczeni i znani to rozumiem, że jesteśmy jakoś zaangażowani w walkę pomiędzy templariuszami, w walkę o władzę. W takiej misji poleganie na zwykłych najemnikach to kiepski pomysł.
Jak to widzisz Qumi? Tworzymy jakąś grupę spiskowców? Znamy się? Ufamy sobie? Czy może jesteśmy grupą całkowicie przypadkowych osób i podejmujemy się misji w imię... jakieś tam nagrody?
- skoro przewidujesz spiski, to jak zapatrujesz się na konflikty/spiski pomiędzy graczami? Dla jasności, pytam nie dla tego, że sam jakoś szczególnie będę ku takim zmierzał. Określenie jasno warunków i zapatrywań MG wpłynie znacznie na określenie charakteru mojej postaci.
- jak daleko jest ta placówka psioników? Mamy jakąś mapę do niej? Czy ktokolwiek wie jeszcze o jej położeniu? I czy ktokolwiek już tam był?
- czy nasze postacie wiedzą lub znają jakieś plotki, czym dokładnie jest welon niestabilnej psioniki jaki otacza cel naszej wyprawy? Czy w ogóle wiemy coś o nim poza tym, co napisałeś we wstępie? Jak powszechna jest wiedza o tej grupie psioników?
- napisałeś, że charakter możemy wybrać dowolny... Mam tutaj małe wątpliwości. Jeżeli np. zagram chaotycznym złym osobnikiem, a ktoś inny dobrą postacią to jak widzisz naszą współpracę. Obecność takich skrajności może szybko doprowadzić do konfliktów.
Być może mając do wyboru 6 kart z czego 5 neutralny/dobry i jednego złego, tego jednego od razu wyrzucisz na etapie rekrutacji. Jak to widzisz?
- ile osób przewidujesz przyjąć? Nie znalazłem lub przegapiłem tę informację.
To chyba na tyle Przynajmniej tak to widzę na chwilę obecną.
 
Pinhead jest offline