Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2011, 08:33   #224
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Przepraszam za post pod postem, ale chciałem, aby został zauważony przez graczy.

Gdyby to nie było jasne, Hesus, Ty również bierzesz udział w grze. Ta tura wyjaśni wszystko odnośnie Twojego w niej udziału. Fajnie by było, byś od czasu do czasu zerknął na GG docka i nawet raz dziennie zostawił tam jakiś ślad. Bo, jak na razie, Twoja interakcja z grupą jest zerowa.

Hija - podobna sytuacja, chociaż mniej dramatyczna, jest z Tobą. Fajnie by było, byś i Ty (mimo sytuacji w pracy) zajrzała do GG docka raz na dzień (nawet raz na dwa dni) i wpisała w swojej grupie jedno, czy dwa zdania, jaką reakcję na opisywane sceny. Zgodnie z moją prośbą o aktywność w tej turze na GG docku (ze względu na "rozpoczęcie się spraw")

Co do reszty.

Umówmy się, ze działania na GG docku poprowadzimy do 17 września. Pozostałe dni pozostawię Wam na skończenie postów. Zrobimy na GG docku tyle, ile się uda. Reszta w kolejnej turze.

Pamiętajcie o tym, że Łowcy (podobnie jak pierwsza część) są prowadzone pod RYGOREM. Nie pisanie w terminie bez wyraźnych powodów (urlop, wyjazd, choroba) będzie skutkowało "żółtymi kartkami" i wyrzuceniem z sesji. Oczywiście, jeśli ktoś da mi znać z wyprzedzeniem że nie da rady - wybaczę. Ale muszę wiedzieć, na czym stoję.
Rygor, rygorem, wyrozumiałość, wyrozumiałością. Dla mnie jednak najważniejsze jest dobro całej sesji. I będę podejmował decyzję pod tym kątem.

Przypominam - czas do 22 września do 21.00.

Specjalnie dałem go więcej, aby Ci, co maja teraz więcej pracy i jakieś problemy życiowo - zawodowe mieli szansę też się wyrobić. Ja mam teraz tą pierwszą sytuację - więcej pracy - w związku z tym pewnie zauważyliście, że na LI pojawiam się owszem często, ale tylko na kilka minut. Odpowiadam na PW i wracam do pracy. Pamiętajcie o tym, jeśli zostawicie coś na ostatnią chwilę, że potem może być różnie, ze względu na Wasz i mój brak czasu. A nie będzie "wybacz" w takiej sytuacji, bo sesja to nie tylko 1 czy 2 ostatnie dni. Po to jest 10 czy nawet więcej dni, aby każdy dał radę sobie swoje zapytania i swoją aktywność na te dni rozłożyć.
 
Armiel jest offline