Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2011, 20:35   #26
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Nemo wiem, że da się grać i to nawet z przyjemnością dla wszystkich graczy, przeciwstawnymi charakterami. Tylko jak sam zapewne wiesz w takiej drużynie (wcześniej, czy później) pojawiają się tarcia, a konsekwencji knucie przeciw sobie i konflikty (jeżeli oczywiście gramy zgodnie z charakterem postaci). Jeżeli wszyscy gracze i MG się na to zgadzają, to nie ma problemu. Zdarza się jednak, że czasami takie coś prowadzi do zepsucia klimatu sesji.
Dlatego pytam jak to widzi MG.
Jeżeli powie, że dopuszcza pvp to wtedy wiem, że mam naprawdę wolną rękę w wyborze charakteru. Jeżeli powie, że woli tego uniknąć to wtedy będę się starała ograniczać w wyborze radykalnych postach i skrajności (jakiś aspołecznych typów, czy wybitnie idealistycznych gości z twardym kodeksem moralnym).
Dlatego też ważne jest to co nas połączy w drużynę. Zwykła chęć zdobycia nagrody, czy może jakiś ważny jednoczący cel, czyli w tym przypadku udział w spisku templariuszy.
Czekam zatem na odpowiedź MG.
Aha... przy okazji zapytam jeszcze do kiedy trwa rekrutacja?
 
Pinhead jest offline