Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2006, 13:54   #30
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Masz kilka dobrych fabularnych tekstów, pomysł gry aniołami i demonami też jest fajny, chociaż nie do końca oryginalny (Z 10 lat temu kupiłem taki fajny system „In Nomine Magnae Veritatis” pozwalający na grę aniołami i demonami, trochę na wesoło i bez nawiązania do WoDa.), ale wiele jeszcze przed tobą do uruchomienia grywalnego systemu.
Przeczytałem dziesiątki tematów, które opisałeś w dziale o UT i nie znalazłem kompletnego systemu opisującego wszystkie kroki tworzenia postaci, w związku z tym mimo szczerych chęci nie uda mi się w najbliższym czasie stworzyć postaci do Twojego systemu. Chyba że umieścisz gdzieś gotowy dokument opisujący ten proces szczegółowo od początku do końca. Na razie niestety są tylko fragmenty.

Ale nie zrażaj się, przeczytam ten dział do końca i będę Ci mordował o każdy szczegół aż w reszcie skończysz.
 
Lorn jest offline