Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2011, 01:28   #1
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
[Komentarze] - Dark Sun "Propozycja nie do odrzucenia"

Ogłaszam oficjalny już start naszej sesji.
Post zmieniłem tylko delikatnie, dodając kilka zdań. Chciałem zmienić więcej, ale stwierdziłem, że nie ma sensu na razie komplikować sprawy.
Z racji tego, że od początku rekrutacji minęło trochę czasu, prosiłbym o potwierdzenie swojego udziału w sesji, poprzez wpis w tym temacie.
Odnośnie postu to prosiłbym o krótkie przedstawienie postaci, tak by pozostali wiedzieli z kim mają do czynienie. Nie chodzi oczywiście o opisywanie przeszłości i historii postaci, ale o wygląd zewnętrzny. Jak jesteście ubrani, jak wygląda wasza kondycja itd.
Jeżeli chodzi o zawartość worka, który wylądował przed waszymi postaciami, to jest ona następująca:
- dwie drewniane tarcze; jedna mała okrągła, druga większa prostokątna zakończona u dołu szpicem;
- kilka sztyletów chitynowych, dokładnie tyle że dla każdego starczy po jednym;
- dwa krótkie kościane miecze;
- lina, długości około 5 metrów;
- dwie pochodnie;
- oburęczny metalowy topór;
- trzy kościane czekany;
- dwie pary chitynowych karwaszy z ostrymi kolcami;
- dwa duże ościenie;
- jedna Chatkcha, czyli specjalna broń thri-kreenów, rodzaj kościane gwiazdki, która w przypadku niecelnego strzału powraca do rzucającego, dokładnie tak jak bumerang; wskazane jest doświadczenie w posługiwaniu się tego rodzaju bronią;
- skórzany bicz zakończony kolczastą kulą;
dodatkowo obok ląduje
- bukłaka wody ok 15l;
- skromne racje żywnościowe, na około 2-3, ale dla 4 osób, głównie suszone mięso oraz chleb.
Przy wyborze ekwipunku decyduje kolejność, czyli kto pierwszy wstawi post z opisem dostaje daną broń. Mam nadzieję, że obędzie się bez awantur w tym względzie. Pamiętajcie, że wasze postacie są niewolnikami i stoją przed obliczem swojego pana, którzy ma wszelkie środki, by takie awantury ukrócić. A poza tym łączy was wspólny cel - chęć przeżycia i zdobycia wolności.
W razie pytań piszcie.
Na post macie tydzień choć liczę, że się wyrobicie wcześniej.
Wasze KP w panelu sesji są uzupełnione, poza waszymi avatarami. Proszę byście je wstawili.
Zgodnie z obietnicą są nagrody za KP, które najbardziej mi się spodobały. Nagrody w postaci dodatkowych umijek (sprawdźcie wasze KP) otrzymują Papa i Zekhinta. Gratuluje Wasze KP bardzo fajnie się czytało, zwłaszcza kartę Papy (napisał on wręcz mini opowiadanie).
W tej chwili tyle ode mnie.
Życzę miłej i oby długiej zabawy na pustyniach Athasu. Ruszamy.
 
Pinhead jest offline