Wątek: A taka sesja?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2011, 00:35   #7
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Lol, obsługa już naprawdę śpi ... właśnie sobie dobijam licznik tym postem, chociaż i tak mam bardzo dużo postów, czy to ma jakieś znaczenie? Czy mój post jest w temacie? A będzie ...

A dlaczego? Ponieważ uważam pomysł na sesję tutaj zaprezentowany za słaby, zacznijmy od tego, że ktoś prezentuje tutaj zarys sesji, w formacie "chcę poprowadzić sesję fantasy, co o tym sądzicie?" żadnych szczegółów, żadnych podstaw do trzymania tej sondy w tym miejscu, mimo wszystko, brak jakichkolwiek reakcji czy postów ...

Piesiu skąd tyś się urwał, uchylisz rąbka tajemnicy czy tak jak w twojej sesji, mam sam zgadywać?

Obsługo ... nie warnujecie wcześniej, więc i tego nie możecie, chyba że resztek honoru już nie macie ...
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline