Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2011, 16:26   #23
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Szczerze, ja też rezygnuję. Jak dostałem propozycję napisania pierwszego posta w sesji, zamiast MG, już chciałem zrezygnować, ale postanowiłem dać jeszcze szansę. Jednak nic z tego nie wyjdzie. MG wiedział, jakie postacie są i mimo to, zaczął w taki, a nie inny sposób. Pierwsza reakcja mojej postaci była po części zamierzona. Chciałem sprawdzić, jak MG poradzi sobie z taką sytuacją. Nie poradził sobie i w ogóle, to wyszło na to, że właściwie gracze powinni sami coś robić, bo MG zajmował się swoją postacią, a król siedział i nic nie robił.

Znalazłem to forum na którym wcześniej była prowadzona sesja i jeśli patrzeć na daty rejestracji i w ogóle wszystko co tam było, można wywnioskować, że MG nie ma doświadczenia. Nawet nie on prowadził sesję, jeśli dobrze pamiętam. Rekrutka była całkowicie ściągnięta z forum z postów innego użytkownika.

Wygląda mi to na mniej więcej coś takiego. Nasz MG pierwszy raz miał do czynienia z sesjami i się tak nimi zarajcował, że od razu chciał prowadzić jako MG, nie mając specjalnie pomysłu. A co wyszło, każdy widzi.
 
Saverock jest offline