Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2011, 12:07   #23
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
pteroslaw słuszna uwaga i jednocześnie mój błąd. Wybacz.
Zaraz poprawię mój post, nie powinienem umieszczać tej informacji w poście.

EDIT:
Już poprawione. Jeszcze raz przepraszam.

EDIT II:
Co do pancerza, to jak każdy grubszy pancerz w jakiś sposób ogranicza ruchy. Jakieś salta, szybsze ruchy, skoki itp. na pewno będą utrudnione.

Pochwy są tylko na miecz i sztylety. Całą resztę trzeba, jakoś przypasać sobie.

A co do bukłaka to pteroslaw zadeklarował, że jego postać zabiera bukłak z wodą. Napisał o tym w swoim pierwszym poście.

A i jeszcze jedno. pteroslaw właśnie zauważyłem, że w swoim poście też używasz słowa "driud". Masz oczywiście do tego większe prawo niż ja, jako MG. Myślę jednak, że obaj używaliśmy tego słowa jako zamiennika, by nie pisać ciągle "Rebis" i "mężczyzna".
Możemy, więc chyba spokojnie przyjąć (i to zarówno w odniesieniu do Twojej postaci, jak i wszystkich innych), że nie znacie swoich profesji, choć możecie się ich domyślać. Używanie jednak zamienników na określenia postaci jest dopuszczalne.
Zgadzacie się ze mną?
 

Ostatnio edytowane przez Pinhead : 17-09-2011 o 13:06.
Pinhead jest offline