Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2011, 17:18   #38
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ulli, mam nadzieję, że nie uraziłem za bardzo takim przyziemnym wplątaniem w dialog na podwórzu. W razie czego protestuj, to będę edytował.

Cytat:
Napisał Marrrt
bez rękoczynu nie da rady wykiwać z podróży żadnego z podróżnych, a są nimi: Izolda, jej ochroniarka Marie, jej służąca Janna, Philipp - bretończyk, oraz nierzucający się w oczy żak. Czyli 5 osób, które będzie bardzo stanowczo bronić miejsc siedzących jakie wykupili w dyliżansie. 6 miejsce zajmie jeden z pijanych woźniców, którego teoretycznie zastąpił Erich, chyba, że go na dach wyrzucicie. Zostają więc 2 miejsca choć wygodnie wówczas nie będzie. Reszta musi włazić na dach.
Robimy coś w tej sytuacji czy się pokornie ugniatamy, panowie? Ja już w sumie zacząłem, ale bez poparcia nic z tego nie wyjdzie...

PS
Zapomniałem zagadnąć, co z tą moją sakiewką. Znaczy się pulchniejsza po wieczornych rozrywkach czy nie?
 

Ostatnio edytowane przez Betterman : 19-09-2011 o 17:21.
Betterman jest offline