Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2011, 15:49   #87
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Tura kończy się we wtorek 27.IX.2011 o godzinie 23.59!


1. Na początku przepraszam Dartha za przeniesienie jego odpisu do kolejnej kolejki i życzę oficjalnie zdrowienia.
2. Chaośniaków przepraszam za rozdzielenie, natomiast odpiszę Wam dzisiaj wieczorem. Do dwudziestej mam jeden deadline'e, poza tym wczytuję się i jednej rzeczy wciąż nie ogarniam... Możecie mi tu odpowiedzieć w komentarzach, ale czy przypadkiem...
Ok, jasno: Czy Sabathiel i Alpharius zignorowali stojącego nieopodal Sietche'a drapieżcę-wybrańca, który od dobrego czasu ładował do maksymalnej mocy pistolet plazmowy?
3. Zabawne, że psionicy są najspokojniejsi. Ale bez wsparcia psioników średnio to widzę.
4. Do wszystkich Keośniaków:
Necron to zaczął, a ja obserwowałem jak się rozwija, ale trzeba to poruszyć:
Aktualne Wasze posty są, uznajemy, że wszystek tak miało miejsce, ale...
Proszę o trzymanie się rzeczy ujętych w komentarzach.
Widzicie, wspomniałem, żeby w razie walk:
a) Zamieszczać w samodzielnym poście DEKLARACJE, zarys TAKTYKI, POMYSŁ.
b) Umówić się z MG na GG/Doc, co akurat wiem, że Caine i Witch Elf czasu zrobić nie mieli, stąd nie bierzcie tego aż tak do serca.

Jednak podejrzewam, że to najtrudniejsze starcie, w którym bierzecie udział, co kieruję do wszystkich złych... To jakaś wskazówka od MG, że to nie Gwardziści do opisania. Dlatego też od dzisiaj w komentarzach w sytuacjach bojowych będę zaznaczał: CIENIZNA/CHOLERA w zależności od stopnia trudności dziwactw, w komentarzu w podpunkcie przeznaczonym odpisowi konkretnej postaci.

Z drugiej strony może to ja jestem dziwny. Ale wykorzystanie ciemności przeciw wykorzystującym ciemność do własnej przewagi jak też próba zastraszenia gościa praktycznie wyznającego strach jako główną broń... Ya know, it's not like they know every trick in the book - they SURVIVED every trick the book.

5. Hmm... proszę też złych o wyrozumiałość i cierpliwość w związku z odpisem. Jak wyjaśniłem, pojawi się później.
6. Stalowy, musisz użyć całej swojej mocy, żeby przetrwać. Jeżeli chcesz, doprecyzuję Ci co i dlaczego poszło nie tak, bo odpis z posta zawsze musi wyjść bardziej dramatyczny, bardziej... filmowy, niezależnie od ogólnego planu, co nastąpi.
7. Siriona i Zell oczywiście zapraszam na doc'a/GG.
8. Dobrzy Marines mają chwilę spokoju, wytchnienia i przeglądania zabawek. Co do pancerza... naprawdę sądziliście, że dostaniecie? Tacy z Was samobójcy?

9. Jak sobie przypomnę i tak dalej.

-2-
 
__________________
Nikt nie traktuje mnie poważnie!
-2- jest offline