Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2011, 17:43   #1
ImperatorK
 
ImperatorK's Avatar
 
Reputacja: 1 ImperatorK nie jest za bardzo znany
Testowa sesja 3.P dla powergamerów

Chciałbym w bliskiej przyszłości założyć sesję testową oraz treningową w której wypróbowywać będę kilka zasad domowych jakie zamierzam wprowadzić do swoich gier, a także rozwinąć nieco sztukę prowadzenia i improwizacji (tak, będę często improwizował).
Założyłem ten temat, by wybadać czy ktokolwiek byłby zainteresowany taką sesją. Kilka szczegółów:
- system 3.P (czyli PF, ale z dostępnymi materiałami z 3.5/3 edycji)
- będę używał kilku zasad domowych (swoich i znalezionych na necie; nie będą one szczególnie rozległe, zmieni się jedynie działanie Dyplomacji, czarów i efektów polimorficznych oraz trochę ulepszę Fightera, ewentualnie też Monka; EDIT: Zapomniałem napisać, że chcę zastosować warianty Defense Bonus i Armor as DR. Hm. Do tego dodajmy jeszcze atuty epickie dostępne jako normalne (choć niektóre będę musiał zhouserulować, bo będą za silne lub za słabe). )
- gestalt
- poziom 3
- Zapomniane Krainy
- sesja dla neutralnych/złych postaci
- motyw sesji stosunkowo mroczny, będziecie obracać się w środowisku przestępczym
- fabuła będzie dość prostacka, będziecie najemnikami wykonującymi misje od różnych osób (coś a'la GTA IV)
- sesja skierowana będzie ku ludziom przede wszystkim interesującym się mechaniczną częścią sesji; jeśli w RPG rajcuje cię tylko zaawansowane odgrywanie to ta sesja nie będzie dla ciebie;

Jeśli coś jest niejasne to proszę pytać.
 

Ostatnio edytowane przez ImperatorK : 21-09-2011 o 07:24.
ImperatorK jest offline