Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2011, 20:42   #4
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
ImperatorK potrafię zrobić kartę do D&D, ale pojęcia nie mam o PFie. Moja szczątkowa znajomość angielskiego (wiem głupi jestem) nie pozwala mi grać w tym systemie i odcina mnie od 80% dodatków, bez których ty nie wyobrażasz sobie gry.

Po co ci sonda. Popatrz jak idzie rekrutacja Qumiego do Dar Sun w PF.

Pokłóciłeś się przecież prawie z wszystkimi, którzy mają wymaganą przez Ciebie znajomość tematu.

Co mi się podoba w twoich założeniach:
Cytat:
- poziom 3
- Zapomniane Krainy
- sesja dla neutralnych/złych postaci
1. Niski poziom.
Brak konieczności pisania tasiemcowej historii. Brak problemu dla nowych w systemie z ustaleniem ilości punktów umiejętności, atutów itd.

2. Znany świat.

3. Sesja nie polegająca na ratowaniu świata, lub na ratowaniu przez osobników złych. To może być bardzo ciekawe. Nie przypominam sobie takiej rekrutki. Wreszcie mógłbym wykorzystać "Księgę Plugawego Mroku", która ponoć jest dodatkiem dla powerpleyerów. Powinieneś być zadowolony.

Piszesz o wstępnych założeniach i że chcesz poprowadzić mechaniczną sesję, ale nie piszesz jak ta mechanika miałaby wyglądać. Każdorazowo rzuty będą wklejać, w docu rozgrywać bitwy? Po co do tego forum?
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline