Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2011, 21:15   #5
ImperatorK
 
ImperatorK's Avatar
 
Reputacja: 1 ImperatorK nie jest za bardzo znany
Cytat:
bez których ty nie wyobrażasz sobie gry.
Skąd to założenie?

Cytat:
ImperatorK potrafię zrobić kartę do D&D, ale pojęcia nie mam o PFie. Moja szczątkowa znajomość angielskiego (wiem głupi jestem) nie pozwala mi grać w tym systemie i odcina mnie od 80% dodatków
Przecież nawet z ograniczonym zasobem podręczników można zrobić coś dobrego. To nie problem. Tak samo jak nie będzie (dużym) problemem nieznajomość PF, bo to prawie to samo co 3.5. Natomiast będzie problemem twoja słaba znajomość angielskiego, ponieważ ja tylko na takich podręcznikach operuję, niestety.

Cytat:
Brak konieczności pisania tasiemcowej historii.
Nawet lepiej, bo nie będę wymagał jej w ogóle. Wiem z doświadczenia, że czasami trudno coś wymyślić i chciałoby się po prostu zagrać, stąd moje niskie wymagania.

Cytat:
Po co ci sonda. Popatrz jak idzie rekrutacja Qumiego do Dar Sun w PF.

Pokłóciłeś się przecież prawie z wszystkimi, którzy mają wymaganą przez Ciebie znajomość tematu.
Sam odpowiedziałeś na swoje pytanie, a poza tym, patrząc na tutejsze sesje mam wrażenie, że ludzie wolą odgrywanie i taka sesja jak ta może spotkać się z zerowym odzewem, wiec wolę się upewnić czy warto.
Sprostowanie co do wspomnianych przez ciebie wymagań - ja nie wymagam niewiadomo jakiej znajomości systemu czy zdolności optymalizacyjnych. Wystarczy, że ktoś zna system, bo w tutorial dla nowicjuszy bawić się nie mam ochoty.

Cytat:
Piszesz o wstępnych założeniach i że chcesz poprowadzić mechaniczną sesję, ale nie piszesz jak ta mechanika miałaby wyglądać. Każdorazowo rzuty będą wklejać, w docu rozgrywać bitwy?
Ale to przecież są szczegóły, które powinny raczej znaleźć się w rekrutacji, nie uważasz?

Cytat:
Po co do tego forum?
Nie rozumiem. Chyba powód założenia tego wątku podałem w pierwszym poście. Badanie rynku.

EDIT: Zapomniałem napisać w zasadach domowych, że chcę zastosować warianty Defense Bonus i Armor as DR.
Hm. Do tego dodajmy jeszcze atuty epickie dostępne jako normalne (choć niektóre będę musiał zhouserulować, bo będą za silne lub za słabe).
 

Ostatnio edytowane przez ImperatorK : 21-09-2011 o 07:24.
ImperatorK jest offline