Wątek: Czaszki
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2011, 22:53   #12
Mivnova
 
Mivnova's Avatar
 
Reputacja: 1 Mivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemu
Dawno mnie tu nie było, a skoro już jestem, to chętnie przyczynię się do sprzątania Rio. O ile się dostanę, rzecz jasna.
Waham się nad zwykłym gliną, ale pokusa wcielenia się w funkcjonariusza jednostki tak wyjątkowej jak BOPE chyba mnie nie opuści. Poza tym ciężko mi utrzymać w ryzach koncept gliny, który nie byłby degeneratem-samotnikiem, a pisano że takich postaci nie chcemy.

To jeszcze pytanie: czy regularny glina jest pożądany w grupie, czy to tylko taka opcja i jeśli się zdecyduję, będzie kłopot jak postać wiązać z graczami BOPE? Wolałbym nie wprowadzać takiej postaci na siłę.

Kartę prześlę do piątku. Co do specjalizacji: może dla różnorodności drużyny jakaś mało rozwałkowa. Przedstawiciel medialny, terenowy psycholog, facet noszący karabiny, negocjator, dobry glina czy coś w ten deseń
 
Mivnova jest offline