Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2011, 20:14   #17
Cohen
 
Cohen's Avatar
 
Reputacja: 1 Cohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputację
Cytat:
Spodziewałam się że chociaż minimum z was uświadomi się że 90% nowy-danych książek pod sztandarem Fantastyki to gnioty i procent takich stale rośnie.
To Runa, MAG i SuperNowa nie wydają gniotów? Czy nie 90%? Dobrze wiedzieć. A skąd w ogóle te dane?
To czego ty natomiast nie zrozumiałaś, to głosy, w tym i mój, że nie powstaje więcej tylko gniotów, a w ogóle wydaje się więcej książek. Siłą rzeczy pojawia się więc więcej pozycji przeciętnych i kiepskich.

I jeszcze w temacie gniotów: stwierdziłaś w felietonie, że jesteś fanką fantastyki i przyznałaś się do znajomości gatunku. Jakoś nie styka mi to za bardzo z faktem, że nowczesna fantastyka ma swe źródła w pulpowych opowiadankach z lat 20. XX wieku.
 
__________________
Now I'm hiding in Honduras
I'm a desperate man
Send lawyers, guns and money
The shit has hit the fan
- Warren Zevon, "Lawyers, Guns and Money"
Cohen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem