Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2011, 20:34   #18
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Krytykuję pisarzy, że piszą gnioty, tylko sama sobie trudu nie zadam, by dwa razy przeczytać to co napisałam. Błędy, błędy, błędy. Jak tu poważnie traktować krytykę literatury spod pióra osoby, będącej na bakier z polską składnią? Na szczęście autorki nie obchodzi moja opinia o jej felietonie, właśnie dlatego oznajmia to wielkimi literami w swoim poście.

Sęk w tym, że i mnie nie obchodzi opinia autorki o fantastyce, bo to opinia ani oryginalna, ani przedstawiona w sposób świeży, czy zmuszający do myślenia. Zwykłe marudzenie, że kiedyś było lepiej (choć wcale nie było), a dzisiaj jest do niczego (choć wcale nie jest), nie poparte żadnym argumentem.

No i tak w gruncie rzeczy - fantastyka jest mało ambitna? Naprawdę? Opowiastki o elfach, krasnalach i niziołkach nie sięgają literatury wysokiej? Kto by pomyślał.

Powyzłośliwiałem się, lepiej mi po ciężkim dniu pracy.
 
Zapatashura jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem