Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2011, 21:05   #8
ImperatorK
 
ImperatorK's Avatar
 
Reputacja: 1 ImperatorK nie jest za bardzo znany
Cytat:
Brak historii w wymaganiach jest manewrem ryzykowym.
Tzn.? Mogę ewentualnie wystawić ostrzeżenie, że jak ktoś nie napisze żadnej historii, to sam ją wymyślę, co może zaowocować np. niespodziewaną wizytą kłopotliwej rodzinki albo atakiem zabójców wysłanych przez poprzedniego pracodawcę (oczywiście niezadowolonego z spartaczonej roboty). :P

Cytat:
Gestalt jest interesujący, aczkolwiek sam byłbym bardziej zainteresowany gdyby sesja zaczynała się dwa poziomy wyżej.
To ma być głównie test, więc wolę nie przedobrzyć na starcie. ale awanse będą, patrz niżej.

Cytat:
Jakie tempo poziomowania?
Szybkie. Nie stosuję XP w swoich sesjach, lecz będą timeskipy o parę dekadni, więc będziecie mieli okazje do awansów. Ba, czasami nawet pokuszę się o awans w trakcie jakiejś trudniejszej walki.

Cytat:
A co do mechaniki w sesji, da się zrobić, w Sprawiedliwości była, to z Google Dociem tym bardziej.
Mechanikę zamierzałem wklejać w komentarzach.

Cytat:
Ja pasuję. To mogłoby być i ciekawe, ale wydaje mi się, że za dużo "HR". Nic tak nie wkurza jak wyskakujące co chwila "ale to moja houserule". Nie mam nic przeciwko samoróbkom, ale wolę je wszystkie znać przed sesją - zamiast nacinać się w sesji.
Nie rozumiem. Przecież wszystkie HR będą znane przed sesją. Jak coś znajdę nowego to przecież nie dodam tego w środku sesji.
 

Ostatnio edytowane przez ImperatorK : 21-09-2011 o 21:16.
ImperatorK jest offline