Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2011, 21:34   #45
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
Post jak łatwo zauważyć wisi

Ze spraw nieoczywistych:
- Wihajster objęty jest wywołującą strach mutacją i w związku z tym Dietrich i Konrad są na granicy opanowania się. Jednak pierwszą ich akcją nie może być zaatakowanie mutanta. Imrak i Gomrund mogą działać dowolnie.
- Erichowi bardzo szybko udaje się odplątać rękę w efekcie czego traci tylko 1 punkt żywotności (a mógł pójść pepek ). Niemniej i tak następuje to gdzieś w lesie i nim powróci do dyliżansu minie kilka dobrych żubr... tfu. tur.
- Spokojnie można założyć, że do walki włączy się Philip i po chwili także Hulz. Na resztę nie ma co liczyć.
- Aaaa... Dietrich przegrał 3 szylingi i odpuścił dalszą grę. Erich praktycznie zgrał się do zera.
- Ponieważ sytuacja wskazuje na dynamiczność, prosiłbym o szybką reakcję. Może być krótka, ale chciałbym w niedziele mieć już wszystkie posty wrzucone.
- Jeśli ktoś nie będzie uzupełniał zmian w KP może być pewien, że czynię to ja w swoim docu i ponieważ liczyć mi się nie zawsze chce to zaokrąglam na niekorzyść BG

Ze spraw oczywistych:
- Dusza Avarona nie mogła znieść jego orientacji politycznej i wywołała u niego poważną chorobę. A może to zły wpływ magii chaosu? Nie wiem na pewno... Ale wróci niebawem

EDIT: Walka będzie rozgrywana mechanicznie. Możecie do tego użyć spraktykowanej przez Baltazara kostki w menu posta, a możecie rzut zostawić mi.

EDIT2: Byłbym zapomniał. To gdzie się znajdują w trakcie ataku Wihajstra Konrad, Dietrich i Imrak (czy w wozie, czy na wozie) zależy od podjętej w drodze decyzji. W docu służę ewentualnym dialogiem.
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin

Ostatnio edytowane przez Marrrt : 21-09-2011 o 21:48.
Marrrt jest offline