Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2011, 19:34   #134
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
BEZ SEKALA TO JA NIE GRAM

Zmuszeni będziemy to w takim razie przedwcześnie zakończyć. Tzn. nie z powodu Sekala (dzięki za grę), ale po prostu JAKOŚ TAK WYSZŁO. Jeśli ktoś się przywiązał do postaci i kiedyś miałby ochotę w innych nieco warunkach popróbować szczęścia to zapewne napiszę jakiś epilog tego epizodu i trach. Może kiedyś będzie jakaś sesja jeszcze w tych realiach, może nie.

Trochę zbyt ambitnie sobie to zaplanowałem, a realizacja w praniu wyszła tak, jak wyszła i chyba nie na coś takiego się Gracze nastawiali. Ja też trochę inaczej to widziałem. Do tego przez te przymusowe przestoje [plus ten obecny, który wynika z innych nieco uwarunkowań] trochę straciłem zajawkę i składam broń. Przepraszam wszystkich zawiedzionych, dziękuję za grę i - mam nadzieję - do zobaczenia kiedyś, w jakiejś innej sesji.

5,
Panicz.
 
Panicz jest offline