Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2011, 15:47   #12
Storm Vermin
 
Reputacja: 1 Storm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Yzurmir Zobacz post
Ja pracuję nad kartą; jestem już gdzieś w połowie. Zanim cokolwiek wyślę, mam pytanie: czy darmowe rozwinięcie wlicza się już w to dodatkowe 300 PD, czy też faktycznie można wykorzystać 400 PD na starcie?

Tak przy okazji, nie dałoby się przyspieszyć rekrutacji? Jak chyba Bielon pisał na shoutboksie, po dwóch–trzech tygodniach nic nie robienia (w kontekście danej sesji) człowiek po prostu zapomina i traci zainteresowanie. A przecież już teraz zgłosiło się mnóstwo graczy, nie tylko więcej niż minimum — ale także więcej niż maksimum opisane w pierwszym poście.

(Nawiasem mówiąc, planujesz przyjęcie większej ilości graczy czy po prostu będziesz wybierał postacie, które najbardziej ci się podobają?)
No to po kolei - pierwsza profesja jest w całości rozwinięta (wszystkie cechy są wykupione) za darmo. Te 300 PD (czyli trzy rozwinięcia) dotyczą drugiej profesji, więc nie liczę już darmowego rozwinięcia.

Zastanawiałem się nad skróceniem czasu rekrutacji i doszedłem do wniosku, że skoro mam już 6 kart, i jakieś 3-4 zainteresowane osoby, mogę nieco skrócić czas. Tak więc rekrutacja potrwa do 30 września.

(Nawiasem mówiąc, wybiorę te karty, które mi się spodobają. Jeśli takich będzie więcej niż sześć, to ilość graczy też się zwiększy.)
 
Storm Vermin jest offline