Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2011, 16:00   #29
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Porfiriusz wydaje się że próbujesz na siłę skłonić graczy do czego na co nie mają ochoty albo im nie zależy bo gdyby było inaczej nie było by tego topicu prawda?
I wydaje mi się że wiele osób już Ci o tym wspomniało tutaj w różny sposób.

Co ja mogę poradzić to po pierwsze prowadzisz dla graczy i w każdej rozmowie powinni mieć możliwość wziąć udział a nie być tylko biernymi obserwatorami ziewającymi po 5 minutach a nie 20 . Użyj tematów które powinny lub będą interesować zarówno graczy jak i postacie. Mięsko polityczne, ostatnie plotki ze stolicy, opowieści o bitwach dla wojowników czy zwykłe przechwałki z pola bitew. Następnym razem nie opisuj dokładnie całej dyskusji tylko zwróć im uwagę że ten i ten bn są całkowicie pochłonięci dyskusją o zapylaniu kwiatów i jak któryś ma ochotę lub się przysłuchuje to ich poczęstuj szczegółami ale jeśli nie to znaczy że maja to że tak powiem gdzieś.

Dyskusje naukowe zostaw dla tych którzy faktycznie będą nimi zainteresowani, dla drużynowego botanika czy medyka, maga czy studenta, kapłana czy inżyniera i to też takie które ich zainteresują.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem