Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2011, 19:49   #208
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Primo
nie czekałem już na post Kirholma wystarczyły mi jego deklaracje. W ten sposób, ci co mają czas mogą w weekend odpisać.
Secundo
w związku z wydarzeniami (mam na myśli opóźnienia w tej kolejce) postanowiłem nagrodzić tych, którzy dali posty w umówionym terminie. Spectrum nagród jest dość wąskie, mam nadzieję jednak, że nagroda w postaci punktów Psyche ucieszy obdarowanych.
Po 8 pkt. Psyche dostają Lechu, Latin i Zekhinta (zmiany wprowadzone już w waszych KP)
Tertio
Kilka szczegółów odnośnie wydarzeń w opisanych w poście. Zagrożenie ogólnie rzecz ujmując zostało zażegnane.
Panowie S.W.A.T. i Farałon mogą ruszyć w pogoń za mężczyzną w masce. Mam on lekką przewagę i biegnie w kierunku schodów (są to schody znajdujące się na przeciwko telefonu alarmowego, czyli na przeciwko miejsca, gdzie stoi reszta pasażerów. Mam nadzieję, że się jasno wyraziłem. Jakby co to dam mapkę). Zbiegnie na peron, a później niżej. Obaj oczywiście słyszycie strzały dobiegające z dołu. Jeżeli zdecydujecie się zbiec za nim na dół dajcie takie deklaracje w poście i na tym go skończcie. Oczywiście możecie zrobić też cokolwiek innego.
Grupa z peronu po zamordowaniu dwóch osób ma wolną rękę jeżeli chodzi o dalsze poszukiwania. Szept staruszka słyszeli tylko Alice i Patrick. Reszta zajęta mordowaniem nie zarejestrowała tego faktu.

Co dalej zależy, oczywiście od was.
 
Pinhead jest offline