Wątek: Nowy Cień
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2011, 14:26   #36
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
Hm... wspaniały pomysł, takiego klimatu szukałem. (chociaż z drugiej strony do 121 roku czwartej ery, w Śródziemiu nie powinno być żadnego elfa, no ale też strony odpływali na początku czwartej ery, a oni czasu nie liczą raczej)

Chętnie zrobię postać elfa łucznika. (rekrutacja trwa?) Kartę postaci prześlę wieczorem albo w nocy.

PS
Dodam że brałem udział w sesjach RPG w klimatach mediewalistycznych fantasy, lecz w forumowych sesjach nie mam doświadczenia(brałem udział tylko w dwóch). Tak więc przyjemnością przeczytam jakieś rady od bardziej doświadczonych użytkowników.




Karta Postaci(miałem chwilkę to wyskrobałem wcześniej niż planowałem)


Imię: Finnloss (Śnieżnowłosy)
Charakter: Bardzo życzliwy i otwarty. Uwielbia śpiewać choć ostatnimi czasy elfie pieśni pełne są melancholii i refleksji związanych z przemijaniem elfów.
Klasa: łucznik
Wiek: 617
Rasa: Elf
Wygląd: Wysoki (1.80) elf z długimi, prostymi i śnieżnobiałymi włosami. Od górnej połowy głowy włosy ma spięte, reszta włosów spływa w dół mniej więcej do przepony. Ma kilka długich, cienkich warkoczy. Oczy szare. Typowo smukła elfia postura. Brak zarostu.
Historia: Urodził się i wychowywał z lasach Lorien. Jego ojciec był wojownikiem a matka uzdrowicielką i mistrzynią rozmaitego rzemiosła, zwłaszcza krawiectwa. Finnloss poszedł śladami swego ojca wstępując na ścieżkę oręża. Jako łucznik należał do oddziałów zwiadowczych, które pilnowały lasu tam gdzie czar Galadrieli nie sięgał lub nie odstraszał złych istot. Zdarzało mu się wykonywać zwiad pod dowództwem Haldira. Ok. w wieku 345 lat dostąpił zaszczytu wraz z innymi łucznikami strzec Caras Galadhorn. Od pani Galadrieli otrzymał łuk z Mallorna. Po wojnie o pierścień, kiedy lasy zaczęły pustoszeć Finnloss miał nie wiele obowiązków. Ociąga się jednak z wędrówką do Szarych Przystani Cirdana. Jest młody i chce przeżyć jeszcze jakąś przygodę nim opuści Śródziemie.
Ekwipunek: Łuk z Mallornu z cięciwą wykonaną z elfich włosów i kołczan z trzydziestoma strzałami, szabla elficka, sztylet elficki z inskrypcjami ochronnych zaklęć szarych elfów, lekka zbroja… w kieszeni kaftanu trzyma kilka Lembasów u pasa mały bukłak z wodą zaczerpniętą ze strumyka lasu Lorien.
Lekka zbroja zawiera:
Smukły, skórzany kirys na korpus, lekkie stalowe karwasze, podszywane od wewnątrz skórą(bogato rzeźbione w ornamenty przypominające plątaninę lasów Lorien), szary płaszcz elfów z Lothlorien. Oprócz tego ubrany jest jak zwykły elf w trzewiki, płócienne spodnie i kaftan z wystającym kołnierzykiem pod kirysem. Skórzany pas.


Mam nadzieję że nie przesadziłem z ekwipunkiem ale chciałem oddać jak najlepiej psotać elfa z lasów Lorien.
I mam taką sugestię. Może ktoś wziąć linę?
 

Ostatnio edytowane przez chaoelros : 25-09-2011 o 16:46. Powód: Dodaje kartę postaci
chaoelros jest offline