Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2011, 15:08   #202
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
Witam. Wracam powoli do świata LI.

Przeczytałem dwa posty wrzucone z tej kolejki - Bogdana i Irmfryda. Muszę powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem - ustawiliście wysoko poprzeczkę dla mojego posta powrotnego. W obydwu przypadkach uważam, że to jedne z Waszych najlepszych postów na LI.

Teraz czekam na zakończenie kolejki przez pozostałych Graczy. Kovix, Armiel -Wrzućcie do niedzieli, 02.11. Na postawie swoich przemyśleń, lub dodając wydarzenia z GG doka - już od dziś go sprawdzam i jestem do dyspozycji (w miarę możliwości - muszę nadganiać w pracy).

Potem będzie mój post. A teraz: postacie Bogdana i Irmfryda doszły do pewnego momentu w sesji - odtąd funkcjonują w niej na nieco innych, efemerycznych powiedziałbym zasadach. Odtąd nie obowiązują ich żadne terminy. Mogą pisać kiedy chcą, - jak dotychczas okresowo, lub wybiórczo, lub nawet stać się czytelnikami. Wasze posty stanowią piękne klamry, ale mimo to zachęcam do wynurzeń. I składam równie piękne podziękowania.
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "
arm1tage jest offline