Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2011, 20:58   #1
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
[Komentarze] Czaszki

Witam wszystkich graczy!
Najpierw kilka spraw technicznych:

Dialogi proszę pisać kursywą(blabla), a myśli kursywą w cudzysłowie(„blabla”). Ja osobiście lubię wytłuszczać imiona bohaterów w swoich postach, ale nie jest to wymagane.

Prosiłbym również o wrzucenie avków postaci do panelu sesji.

Co do pierwszego posta:

Możecie go rozbić na dwie części: zebranie z kapitanem i samą akcję. Jeżeli będzie chciał ktoś zadać dowódcy jakieś pytania itd. to proszę o PW. Chyba, że chcecie krótką rozmowę w docu zrobić? Ja generalnie nie będę używał tego narzędzia często.

Jeżeli chodzi o samą strzelaninę to macie wolną rękę. Dowódcą możecie na razie swobodnie kierować. Macie 12 kolesi z bronią automatyczną i pistoletami przed kawiarenką. Stoją w osłonie samochodów.

Miguel ma sytuację utrudnioną. Jesteś w środku ostrzeliwanej kafejki. Greg odpowiada ogniem, ale na niewiele się to zdaję. Perspektywa złapania przez BOPE też nie jest najciekawsza.


Tury

Jak Wy widzicie długość tur?

- 7 dni dla Was, 3 dla mnie
- 5 dla Was, 2 dla mnie
- inna opcja

Może o niczym nie zapomniałem. Na koniec pozostaję mi życzyć wszystkim przyjemnej gry
 
mataichi jest offline