Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2011, 21:28   #2
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Helloooouu!

Miło mi, że w takim składzie i takiej sesji przyszło mi wrócić na LI.

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, to ja jestem za opcją 7-3, aczkolwiek w razie czego postaram się też dać radę z 5-2, więc niech decydują inni.

Trochę się u mnie pozmieniało, dlatego prośba z mojej strony żeby na jakieś konsultacje via gg, doki i inne formy kontaktu w czasie rzeczywistym wpierw się umawiać, a nie pisać np. na gg ot tak z potrzeby chwili, bo to, że jestem przy kompie, nie oznacza, że jestem 'prywatnie' czy w ogóle na swoim sprzęcie.

Jeśli chodzi o moją postać, oto informacje, które wszyscy powinni znać:
Cytat:
Felicita Arona
Stopień: sierżant
Urodzona 16.06.1982r.
Wzrost 168cm
Waga ok. 55kg
Obywatelstwo brazylijskie
Język portugalski, angielski, podstawy łaciny
Profesja - snajper/strzelec wyborowy
Fakty: W BOPE Latino jest od roku, wcześniej pracowała w policji. Tutaj żadnych nagan, za to sporo wyróżnień za poświęcenie i inne bzdury. Niestety - ogólnie zimna, twarda baba, która "nie daje" się tentego.
Plotki: Podobno jednemu delikwentowi w trakcie rekrutacji do BOPE zrobiła krawat z penisa, gdy przesadził z amorami, ale to pewnie tylko taka bajeczka...
Buziaczki
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 02-10-2011 o 17:01.
Mira jest offline