Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2011, 16:49   #207
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Mekow, może masz i rację pisząc o utrudnieniu, ale nie liczyłbym na to, że cały czas postacie będą osobno, albo cała akcja będzie toczyć sie w doc'u.

Bo jak widać się nie toczy.

Po dwu tygodniach jesteśmy w lesie z postami. Tylko Micas "odwalił" swoją część nie tylko konkludując to co było w doc'u, ale również popychając akcję do przodu. W ambulatorium odbył się kawałek dyskusji "na tematy okoliczne" ale nawet nie zostały skonkludowane informacje z doc'a - nie mówiąc o złożeniu jakichkolwiek deklaracji. No i mamy jeszcze 2 (słownie dwa) komentarze Paradoksa.

Tempo głowę urywa. Teraz niech się jeszcze okaże, że Paradoksowi coś nie spasuje w poście Micasa i znów będzie jazda (bo ja zakładałem, przecież cośtam, nikt nie mówił).

Ogólnie - kiedy mogę liczyć na konkluzje doczycące badania DNA kobiety i rany Lysenki oraz jakieś dalsze deklaracje? Bez tego nawet jakbym chciał nie ma jak ciągnąć dalej. Zresztą powiedzmy sobie szczerze - Micas w roli lokomotywy i reszta jako doczepne wagony to nie jest wymarzony układ na sesję.
 
Aschaar jest offline