Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2011, 22:07   #208
Paradoks
 
Reputacja: 1 Paradoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
Teraz niech się jeszcze okaże, że Paradoksowi coś nie spasuje w poście Micasa i znów będzie jazda (bo ja zakładałem, przecież cośtam, nikt nie mówił).
Owszem, mam (skąd wiedziałeś?), ale nie chciało mi się już dalej ciągnąć sprawy zgody na start, skoro nikogo innego ona nie interesuje. Z tym wiąże się też dziwny fakt, że przed dłuższy czas to ja miałem poczucie bycia lokomotywą. Mamy trochę inne wizje tego, co jest dobrą zabawą w sesji RPG. Ja nie lubię pędzić wzdłuż listy tasks to do i przeskakiwać nad wszystkimi ciekawymi wątkami, żeby tylko jak najszybciej zrobić wszystko, co jest do zrobienia. I ciągłe poganianie wcale nie zwiększa przyjemności, jaką sprawia mi gra. No, ale to ja.

Post powinien być weekend (chyba że będzie poślizg - sorry, mam teraz nie za dużo czasu).
 
Paradoks jest offline