Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2011, 09:28   #228
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam ludzie

Jeśli ktoś przeoczył, zapomniał, to termin kolejki postów mija DZISIAJ.

Zważywszy na okoliczności i przesunięcie terminu odpiski w innej mojej sesji, wiem że i tak dzisiaj nie popiszę w ŁOWCACH, zatem umawiamy się, że Wasze posty mogą pojawić się po wyznaczonej godzinie, do końca dzisiejszego dnia.

Zwolniony z pisania jest jedynie Bebop ze względu na swoją sytuację. Brak postów od innych graczy (z deklaracjami działań - co dalej?) zakończy się przyznaniem "żółtej kartki".

Pamiętajmy, że aby ta sesja miała "moc" i "sens bytu" to wszyscy gracze, niezależnie od grupy działania, muszą być aktywni. Opóźnienie śledztwa przez jedną z grup wpływać będzie na całokształt przygody.
Pamiętacie grupę "TROJACZKI" z pierwszej części? Wiecie, o czym mówię?

Dlatego na początku sesji "odpadły" osoby, które nie miały czasu, nie mogły się angażować w sesję. Teraz będzie podobnie. Sesja będzie prowadzona pod RYGOREM (oczywiście sytuacje losowe, czynniki zewnętrzne i tym podobne będą przeze mnie przyjmowane jako tłumaczenie). Najpierw życie, potem LI.
 
Armiel jest offline