Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2011, 15:29   #104
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Tura kończy się w niedzielę 9.X.2011 o godzinie 23.59!


1. Chciałbym powiedzieć, że to jednorazowe opóźnienie wynikające z dziwnego zbiegu okoliczności. Cóż... wszystko po "jednorazowym", jest prawdą. Zrobię wszystko by pierwsze też się nią okazało, ale bodaj każdy termin "najpóźniej" jaki podałem miał co najmniej dniowe opóźnienie...
2. Jestem gotów penitencjarnie wysłuchać rantu spowodowanego opóźnieniem w dowolnej formie. Należy się. Nawet jeżeli "life happens".

3. Chaosyci, zabawa się zaczyna. Wszystko to już było, ale oczywiście proponuję Wam solidny dialog na doc'u lub przedstawianie własnego zdania samodzielnym postem... kiedy to prosiłbym o zaznaczenie, czy jest to propozycja z BARDZO DUŻYM NACISKIEM czy jedynie zwykła propozycja.
4. Aleena musi podjąć pewną decyzję. Można się obejść beze mnie jeżeli chodzi o ewentualne uśpienie pacjenta/ignorowanie jego słów czy cokolwiek i przejść do kwestii diagnostyki i leczenia. Można też umówić się ze mną na rozegranie całości z natychmiastowymi elementami leczenia w czasie rzeczywistym lub jak poprzednio pisać możemy z doskoku. Teraz trochę sprawniej to wyjdzie.
5. Zakładam, że Sihas jest mężczyzną i nastawił sobie ten palec. Szczegóły o Gubernatorze wiesz gdzie szukać, Sir.
6. Panowie rycerze - czas na taktykę! Sam korytarz nie musi już być bezpieczny, a trzeba też jakoś wejść. Może nie jesteście SWAT'em, ale taktyka to taktyka. A jeżeli szybko doc'owo się uwiniecie, to jasnym się stanie, co i jak jest w środku. I może już spróbuje was skrzywdzić.
7. Stalowy, Stalowy... Decisions, decisions...
 
__________________
Nikt nie traktuje mnie poważnie!
-2- jest offline