Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2011, 18:48   #5
Mivnova
 
Mivnova's Avatar
 
Reputacja: 1 Mivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemu
Mój głos także na syndykat. Nie dlatego, że mi się bardziej podoba ogólny koncept, ale dlatego, że po prostu chętnie strzeliłbym jedną sesję (albo i więcej niż jedną), wcielając się w maga spiskowca. Jeśli będzie to, tak jak rozumiem, coś w stylu Bractwa u Sapkowskiego z mieszaniną motywów magicznych rodem z Maga WoDa, to na taką sesję długo czekałem

Nie wiem jeszcze, jak mam odczytywać pogranicze średniowiecza i renesansu. Czyjego renesansu? Gdy we Florencji dogorywał, u nas dopiero raczkował. I o co konkretnie chodzi w tym porównaniu świata przedstawionego do naszej historii? O prądy myślowe dominujące w tym świecie? O poziom technologiczny? Czy też o sam motyw przejścia z jednej mentalności (epoki) w inną, o zmiany wywołane czynnikami x,y,z?
Jak zawsze gdy mowa o epokach, rodzą się nieścisłości. Gdyby dało się rozwinąć tę myśl, byłbym szalenie zainteresowany odpowiedzią
 
Mivnova jest offline