Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2011, 03:39   #9
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Ja standardowo używam obrazów o szerokości 200 px. Poza tym, że ukazuje to więcej szczegółów, to dodatkowo zmniejsza szerokość tekstu -- wygodniej według mnie się go wtedy czyta. Ale jeśli to miałby być problem, to mogę zwęzić awatar na przykład do 150 px. 315 px Valtharysa rzeczywiście nieco mnie irytuje.

Storm Vermin: przeczytałem pierwsze dwa posty z tej starej sesji (nie szedłem dalej w obawie przed spoilerami) i zauważyłem, że zaczyna się ona nieco wcześniej, tak że postacie mają szanse się poznać, a inkwizytor objaśnia im cel zadania i zasady. Mógłbyś w naszej wersji przynajmniej wprowadzić ten drugi element? Himmelsang kazał bohaterom zebrać informacje potrzebne do śledztwa, ale nawet nie do końca wiadomo (przynajmniej mi), co ma być jego przedmiotem.
 
Yzurmir jest offline