Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2011, 20:22   #16
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Shooty Zobacz post
Oj, pozwolę się nie zgodzić, jako że Jax jest bardzo łatwo kontrowalny. W tej chwili przychodzi mi do głowy aż kilka rzeczy mogących znacznie osłabić jego siłę, m.in. exhaust, focus i... Nasus. Dlaczego akurat on? Ponieważ Kustosz Pustyni jest w stanie bez żadnych problemów zniszczyć Jaxa na linii. Latarnik wymaga rozpędzenia swojego attack speeda do osiągnięcia pełni mocy w walce 1v1, a taki Nasus rzuca na niego W, po czym zabiera nastackowanym Q 1/3 hp na jedno uderzenie. Wtedy okazuje się, że ta postać jest dla niego po prostu przerośniętym minionem, który może irytować, ale większego problemu i tak nie sprawi.
A grałeś kiedyś Jaxem, że się zapytam? Exhaust nie działa na linii, bo wystarczy nacisnąć Q i już go nie dogonisz, nie mówiąc już o Cleanse i kontra Exhaust. Natomiast każdy, kto daje się namierzyć jako Jax jest po prostu durniem, bo Jax nie jest kimś, kto może zebrać obrażenia, a wszelkie nuki można kontrować łatwo prędko złożonym Banshee's Veil zaraz na początku meczu. Natomiast Siphon nigdy nie będzie dobrze działał na Jaxie, bo wystarczy nacisnąć R i Nasus może dać sobie spokój ze swoimi czarami. Natomiast zwykłą kombinacją W+Q odbierałem Nasusowi połowę życia jeśli budowałem go pod AP. Resztę pojedynku 1v1 Jax może bez problemu załatwić E i W. Jedyne, co w tej sytuacji mógłby Nasus zrobić, to odpalić ulti, ale to i tak nic nie da, bo Jax ma stun i dodge. Nadal jesteś taki pewien, że Jax to tylko minion?

Nawiasem mówiąc, takie gdybanie nie ma sensu. Znajdź kiedyś kogoś, kto gra Jaxem dobrze, to Ci może pokaże . Ja teraz czasu nie mam na LoL niestety.
 
Irrlicht jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem