Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2011, 15:58   #1
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
[komentarze] Lęk przed nocą, lęk przed mgłą

Witam graczy i obserwatorów. Dostałem wystarczająco dużo postaci, aby zacząć sesję jeszcze dzisiaj, co mam nadzieję was ucieszy.

Na początek proszę o uzupełnienie karty postaci w temacie sesyjnym oraz dołączenie obrazków dla waszych postaci (nalegam by zrobić to przed odpisywaniem).

Jak już wspominałem będę pisać raz w tygodniu chyba, że będzie ku temu okazja to częściej. Na tych co nie odpisują czeka żółta kartka, na tych, którzy nie odpisują regularnie miejsca w sesji nie będzie.

PD będę rozdawać regularnie, a wasze postaci mam nadzieję, staną się kimś. Z zasady nie bywam okrutny i nie robię graczom na złość, jednak jeśli postać zginie z powodów losowych (rzuty na kostnicy) to prosze nie mieć do mnie pretensji.

Co do mechaniki, znam ją średnio, jak pisałem w rekrutce bawimy się w odgrywanie postaci a nie sumowanie bonusów w mechanice.

Tak więc uznaję zabawę za zaczętą!
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline