Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2011, 17:48   #34
Eyriashka
 
Eyriashka's Avatar
 
Reputacja: 1 Eyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Samoel
Zgadnij -
Bo 10 miesięcy temu nie miałem okazji się wypowiedzieć?
A może temat ów moim zdaniem nie został wyczerpany?
Może po prostu miałem coś w nim do powiedzenia?
Zepsułeś całą zabawę Najpierw rzucasz zagadkę, a potem sam udzielasz odpowiedzi.

Cytat:
Napisał Samoel
Równie dobrze taki MG mógłby po prostu napisać swoją książkę i później ją wydać ;]
To samo można powiedzieć o graniu na forum. Z wątkami pobocznymi czy bez, po prostu można skopiować te ściany tekstu, przelać na papier i wydać.

Jak dla mnie wątki poboczne są niezbędne. Nie po to w historiach postaci wręcza się MG młotek do ręki, by ten uznał, że schowa go do szuflady. Poboczne wątki, relacje z innymi graczami i BNami sprawiają, że sesja staje się bardziej osobista, a ta więź sprawia, że graczom zależy na tym, by ich bohaterom dobrze się wiodło.
 
__________________
Life is a bitch. Sometimes I think it even might be a redhead with a bad case of short temper.
Eyriashka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem