Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2011, 20:15   #23
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ryo Zobacz post
Dobrze, że ta wezwała chociaż kapłana, choć ten nie doglądał zbyt wiele przy Cerre.

...ani kapłan nie okazali się potrzebni. Pierwsi nie złapali drani, a drugi nie pomógł Cerre. Jedynie zerknął na rany i chyba sobie stwierdził, że jak diabliczka stoi na nogach i nie została zamieniona w pokrwawione flaki i rozczłonkowane ciało, to wszystko jest w porządku.
Eeeee... nie bardzo to wszystko czaję. Z tego teksu wynika, jakby kapłan ją kompletnie olał, podczas gdy w końcu ją nieco uleczył, rozmawiałyśmy przecież o tym?

--------------------------------------------------------------------------------

A teraz z innej beczki. Wyznaczony termin był a mojego posta brak... no więc, ekchem, ekchem, zdaje się, że do niedzieli nie wszyscy odpisali, oprócz tego miałam małą niemoc twórczą/byłam przyciśnięta życiem, później zaś Li mi nieco szwankowało, a do tego od wczoraj bolący ząb i modły o amputację głowy... no przecież odrośnie nie? :PP

Tak więc wszystkich przepraszam jak co, post zaś pojawi się jutro, bo go piszę i piszę i piszę i wychodzi spory moloch.

Pozdrawiam
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline