Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2011, 10:39   #81
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Przekazuję wiadomość od baltazara, któremu padł komp:

Cytat:
Panowie, niestety nawalił mi komp i nie wiem kiedy wstanie, a co za tym idzie nie wiem kiedy będę w stanie odpisać. Dlatego, żeby was nie blokować deklarację odnośnie mojego krasnala:

1. Podział łupów - chyba spieniężenie będzie najsprawiedliwsze, ale nie będzie o to walczył... jak co zadowoli się kolczugą lub jakimiś narzędziami czy coś w tym stylu.

2. przygniecionego misia oczywiście dobije bez zbędnych cerygieli... rozwali mu łeb korbaczem i po zabawie, chyba że kto inny będzie chciał to zrobić.

3. Co do brata bliźniaka - zawoła szczerbatego bo może istotnie się znają, no i odczyta mu te pisma.

4. Pomoże pogrzebać ciała, ale na bawienie się w ukrywanie grobów nie ma czasu (i tak mutki / zwierzęta zobaczą lub wyczują świeżą ziemię i świeże trupy). Oczywiście, przed pogrzebaniem weźmie "pochówkowe" w postaci sakiewek, rozdzieli po równo między grzebiących a trzecią część przeznaczyłby dla jakiegoś kapłana...

5. Jeżeli do tego czasu wrócą z końmi to będzie, za tym aby jak najszybciej się stąd zwinąć nim kolejni mutanci się pojawią, najlepiej zawrócić do mijanego zajazdu. Jak nie to pkt. 6

6. Nie widzi sensu zabierania drugiego dyliżansu (mamy za mało koni na dwa, a tego pierwszego woźnica nie może zostawić bo go z roboty wywalą. Znając życie tego drugiego nie sprzedamy przecież bo się kompania przewozowa postawi, albo nas za rozboje wywieszą. Pomijam kwestię, że jak jest przewrócony to mogło coś tam strzelić.) więc jak już coś z nim robić to raczej usunąć go z drogi.

Oczywiście zajmie się też lub poprosi kogoś o zajęcie się jego raną.
 
Sayane jest offline