Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2011, 08:58   #18
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Proszę Państwa Graczy

sprawy wyglądają następująco:

- od posta ST minął tydzień i nie pojawił się post Wnerwika - żółta kartka. Dla reszty postaci nic się nie zmienia.

- pilnujcie proszę czasu przeszłego w swoich postach, wiem jest to "nietypowe" dla sesji, ale PBF po prostu się tak lepiej czyta.

- styl i składnia i ortografia. Nie będę wytykał palcem, Ci co mają z tym problemu to wiedzą... Poświęcić proszę trochę więcej czasu na przejrzenie posta i sprawdzenie czy nic nie jest podkreślone na czerwono przez korektor.

- do posta z narady dołączyłem trzy rzuty na krew (kolejno Aronix, Smirrov i Wnerwik)


Najważniejsze - Smirrov - post jest niezły tylko dlaczego przed czasem??? Nie jest przeniesiona jeszcze scena rozmowy... Proszę wywalić tego posta i w tym wypadku poczekać na kolejność. Aby nie kombinować za dużo - po prostu pierwsza część posta będzie z doc'a; potem wstawisz przerwę z gwiazdkami, a potem tego posta, którego napisałeś.

Tego będę pilnował strasznie - inaczej zrobi się bałagan i sami się pogubimy w tym wszystkim... Ty zaprezentowałeś już jakieś wydarzenia, podczas gry faktycznie jest jeszcze narada...


Wyedytowałem do końca i przeniosłem do sesji pierwszy post z narady. Chciałbym, aby mniej więcej tak to wyglądało...
 
Aschaar jest offline