Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2011, 15:17   #21
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Czekamy na potwierdzenie laboratoriów spoza CERNu oraz ostateczną weryfikację danych przez fizyków i astrofizyków.
Ja czekam w szczególności na opinię Stephena Hawkinga.
Ot w kwestii przekroczenia prędkości światła na obecną chwilę. Napiszę coś jeszcze jak będę miał więcej czasu.

Teoria względności (ogólna i szczególna) Einsteina nie jest idealna. Potwierdza to fakt, iż nie łączy się z mechaniką kwantową.
A powinna.

Dlatego też trzeba być ostrożnym z opiniami o prędkościach nadświetlnych. Teleportacja też do niedawna pozostawała jedynie w sferze fantasy & science fiction.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 09-10-2011 o 15:22.
Alaron Elessedil jest offline